Глобальна ціль №10
En
Організатори та виконавці проєкту
До 2030 року поступово досягти й підтримувати зростання доходів найменш забезпечених 40 відсотків населення на рівні, що перевищує середній по країні.
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА ЗМЕНШЕННЯ НЕРІВНОСТІ РЕЗУЛЬТАТІВ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З МЕНТАЛЬНОЮ ІНВАЛІДНІСТЮ
Назва проєкту
Період реалізації
2017 – 2020
Кількість партнерів
10 +
10.1:
До 2030 року підтримати законодавчим шляхом та заохочувати активну участь усіх людей у соціальному, економічному і політичному житті незалежно від їхнього віку, статі, інвалідності, раси, етнічної належності, походження, релігії та економічного чи іншого статусу.
10.2:
ЗАВДАННЯ
Забезпечення можливості працевлаштування людей із ментальними розладами (розумова відсталість, аутизм і синдром Дауна). В Україні такі люди не можуть повноцінно працювати і заробляти. У них немає ніяких занять, вони відчувають себе абсолютно непотрібними.
РІШЕННЯ
Відкриття соціальної пекарні, в якій працюють люди з ментальними розладами, де вони можуть реалізовувати себе і соціалізуватися.

У пекарні створені спеціальні умови – кожен співробітник працює, виходячи зі своєї сильної сторони. Той, у кого виходить пекарська справа – пече в супроводі тьютора (фахівця з реабілітаційної роботи і пекаря), хто більш соціалізований – працює кур'єром або адміністратором.

З моменту створення соціального підприємства, на запуск і розвиток проєкту було зібрано 300 000 грн. допомоги від приватних донорів, інвестовано партнерами в проєкт $20 000 і отримано $3200 від патронів на краудфандинговій платформі Patreon.

У 2019, завдяки підтримці, проєкт зміг збільшити свої виробничі потужності та переїхати до нової пекарні, збільшивши квадратуру площі цеху з 60 м2 до 140 м2
РЕЗУЛЬТАТ
було створено для людей з ментальною інвалідністю.
було зібрано на одяг завдяки проведеним заходам зі збору коштів на необхідні речі в інтернати. Жителі, які отримали допомогу – 500 осіб.
до травня 2020 року збільшено асортимент соціальної пекарні, яка починала лише з однієї позиції продукції в асортименті.
за період існування проєкту; з них передано 50% в точки обіду проєкту Життєлюб, 30% в психоневрологічні інтернати, 10% завезено адресно, 5% відвезено в хоспіси та лікарні, а також 5% передано в будинок ветеранів сцени.
фільмів – документальних короткометражних,
сюжетів – на телебаченні
До 2030 року забезпечити повну і продуктивну зайнятість та гідну працю для всіх жінок і чоловіків, у тому числі молодих людей та інвалідів, і рівну оплату за працю рівної цінності.
8.5:
На сайті проєкту для клієнтів була розроблена та запропонована можливість не тільки купити, але і «підвісити» кекси для тих, хто більше потребує. А також, розширені можливості допомогти проєкту оформивши підписку на кекси (5, 10 або 30 шт) або ставши патроном пекарні на краудфандинговій платформі Patreon.

Крім основної місії проєкту, підприємством були організовані стабільні збори та доставка необхідних речей і техніки для мешканців інтернатів.

Ініціатива «підвішених кексів», а також ряд цільових заходів проєкту зі збору змогли дати можливість стабільно доставляти продукцію пекарні до психоневрологічних інтернатів, пунктів обідів фонду проєкту «Життєлюб», до Інституту раку і Будинку ветеранів сцени.
Good bread from Good people – соціальний проєкт, створений для того, щоб давати роботу людям з ментальною інвалідністю.
ESG показники
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda