Глобальна ціль №12
En
До 2030 року суттєво зменшити обсяг відходів шляхом вживання заходів щодо запобігання їх утворенню, їх скорочення, переробки та повторного використання.
ГРОМАДСЬКА СТАНЦІЯ СОРТУВАННЯ СМІТТЯ «NO WASTE RECYCLING STATION»
Назва проєкту
Період реалізації
12.5:
ЗАВДАННЯ
Покращити навколишнє природнє середовище шляхом залучення громади до сортування відходів; сприяти

Пришвидшенню прийняття органами влади необхідних рішень для організації інфраструктури для сортування та переробки відходів;

Змінити ставлення молоді до поводження з відходами;

Зменшити навантаження на сміттєві полігони;

Позитивно вплинути на розвиток галузі переробки сміття в Україні.
РІШЕННЯ
No Waste Recycling Station – це громадська станція сортування сміття нового покоління: вона простора, чиста, сучасна, з яскравими кольорами на стінах, з дружнім колективом працівників, які завжди готові допомогти в сортуванні вашого сміття та раді відповісти на будь-які питання, пов'язані з управлінням відходами та тим, які процеси відбуваються на станції.

Проєкт надає можливість кожному в Києві, хто хоче сортувати відходи для подальшої переробки замість захоронення, принести своє відсортоване сміття на No Waste Recycling Station та бути впевненим, що таке сміття пройде поглиблене сортування професійною командою станції і потім буде відправлене на переробку.
Крім того, передбачене практичне навчання школярів важливості сортування та переробки сміття.

Проєкт спільно реалізують «Перно Рікар Україна» та Громадська організація «Україна без сміття».
РЕЗУЛЬТАТ
No Waste Recycling Station допомагає зменшити кількість відходів, що захоронюються в Києві.
Діяльність підприємства «Перно Рікар Україна» спрямована на імпорт, дистрибуцію та просування на території України преміальних алкогольних напоїв, вироблених Групою «Перно Рікар».
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
До 2030 року скоротити вдвічі в перерахунку на одну особу населення обсяг харчових відходів на роздрібному та споживчому рівнях і зменшити втрати продовольства.
12.3:
Кількість партнерів
2
БІЗНЕС-ЕФЕКТ ВІД ПРОЄКТУ
триває з червня 2018
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda