Глобальна ціль №12
En
До 2022 року домогтися екологічно раціонального використання хімічних речовин і всіх відходів упродовж усього їхнього життєвого циклу відповідно до узгоджених міжнародних принципів, істотно скоротити потрапляння цих речовин у повітря, воду і ґрунт, щоб звести до мінімуму їхній негативний вплив на здоров'я людей та навколишнє середовище.
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАКТИКИ ЗМЕНШЕННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВІДХОДІВ ЧЕРЕЗ ПОВТОРНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Назва проєкту
Період реалізації
2019 рік
12.4:
ЗАВДАННЯ
Домогтися екологічно раціонального використання всіх видів відходів упродовж усього їхнього життєвого циклу через зменшення кількості промислових відходів та забезпечення можливості їх повторного використання;
Забезпечення раціонального використання природних ресурсів.
РІШЕННЯ
Визначення новітніх методів повторного використання промислових відходів.

Передача промислових відходів (зокрема фарфорових ізоляторів) компаніям, які займаються виготовленням будівельних сумішей для використання у виробничих процесах.

Повторне використання промислових відходів (зокрема фарфорових ізоляторів) у процесі будівництва на підстанціях компанії.

Подовження строку використання фарфорових ізоляторів, які мали бути утилізовані, для оздоблення підстанцій компанії.
РЕЗУЛЬТАТ
1. Визначені різнопланові методи повторного використання промислових відходів.
2. Зменшено використання природних ресурсів:
НЕК «Укренерго» енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об'єднаною енергосистемою України (ОЕС) та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній (обленерго).
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
До 2030 року суттєво зменшити обсяг відходів шляхом вживання заходів щодо запобігання їх утворенню, їх скорочення, переробки та повторного використання.
12.5:
3. Уникнено утилізації промислових відходів на суму 750 тис. грн.
4. Ведуться подальші пошуки науково-обґрунтованих методів повторного використання промислових відходів.
фарфорових ізоляторів повторно використано для виготовлення вуличних столів, клумб, лавок, урн для побутових відходів та огорожі замість природних ресурсів (деревини та металу)
гравію було зекономлено
промислових відходів (фарфорових ізоляторів) використано для виготовлення фундаменту майданчиків тимчасового зберігання відходів та резервного обладнання на підстанції 330 кВ «ВДГМК»
промислових відходів (фарфорових ізоляторів) використано для ремонту дорожнього покриття на підстанції 330 кВ «Прометей»
промислових відходів (фарфорових ізоляторів) використано для виготовлення будівельних сумішей
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda