Глобальна ціль №15
En
Негайно вжити значущих заходів щодо стримування деградації природних середовищ існування, зупинити втрату біологічного різноманіття і до 2020 року забезпечити збереження та запобігання зникненню видів, що перебувають під загрозою вимирання.
ДІМ ДЛЯ РИСІ
Назва проєкту
Період реалізації
2017 – 2020
15.5:
ЗАВДАННЯ
На меті проєкт має привернути увагу до екологічних проблем — зникнення все більшого числа представників української флори і фауни, занесених до Червоної книги України, а також вирубки українських пралісів.
РІШЕННЯ
Разом із Всесвітнім фондом природи WWF в Україні оголошена довготривала благодійна акція «Дім для рисі», мета якої – допомогти рисі та її дитинчатам вижити в українських лісах. Кошти, зібрані під час акції, спрямовуються на дослідження популяції євразійської рисі на Поліссі. Після завершення дослідження спільно з лісництвами буде розпочато роботи з поліпшення умов в ареалах проживання рисей. Акція «Дім для рисі» буде проходити до і після прокату мультфільму «Мавка. Лісова пісня» — гроші збиратимуть під час запуску всіх форматів бренду «Мавки» — книги, шоу, виставки, випуск одягу, прикрас, іграшок та ін. Кошти також будуть акумулюватися на платформах WWF в Україні.

Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» створюється за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». У Магічному Лісі Мавки житимуть не тільки міфічні істоти, а й рідкісні тварини, які перебувають під охороною Червоної книги України (чорний лелека, зубр, рись та інші).
РЕЗУЛЬТАТ
Соціальна користь проєкту полягає у тому, щоб привернути увагу широкої аудиторії до збереження видів тварин, що перебувають під загрозою, та допомогти їм. Оскільки нашим продуктом є анімаційний художній фільм, ми маємо можливість залучити велику кількість людей, а отже – проінформувати їх про існування проблеми шляхом інтеграції тварин із Червоної книги в мультфільм та завдяки акції «Дім для рисі».

Таким чином ми знайомимо аудиторію з такими проблемами, як вимирання тварин, вирубка лісу та інші гострі екологічні проблеми.

Зібрані під час акції кошти буде спрямовано на дослідження популяції євразійської рисі на Поліссі, а відтак – на поліпшення умов в ареалах її проживання. Кошти акумулюються від продажу книжок видавництва «Київський дім книги», колекцій прикрас OBERIG Jewelry. Станом на кінець жовтня 2019 р. вдалось нарахувати близько 30000 грн тільки від продажу товарів, а згодом до цього додасться певна сума від продажу квитків до «Замку крижаних скульптур» на ВДНГ сезонів 2018/19 та 2019/20.

Бренд «Мавка» постійно збільшує кількість партнерів, і вже є домовленості з новими ліцензіатами, які підтримають акцію наступного року.
Кількість партнерів
4
FILM.UA Group – найбільша у Східній Європі вертикально інтегрована група компаній у сфері кіно- і телепродакшн. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією та доставкою аудіовізуального контенту і надає повний спектр послуг.
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
Проєкт реалізується за сприяння Всесвітнього фонду природи WWF в Україні.
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda