Глобальна ціль №17
En
До 2030 року розширити масштаби відкритої для всіх і екологічно стійкої урбанізації та можливості для комплексного і сталого планування населених пунктів та управління ними.
«ГРОМАДСЬКИЙ РЕСТОРАН URBAN SPACE 100»
Назва проєкту
Період реалізації
2014 – 2020
11.3:
ЗАВДАННЯ
Активізація населення у вирішенні проблем міста:

• Створення прозорого фонду для фінансування громадських проєктів із розвитку міста Івано-Франківськ.

• Активізація проактивного кластера міста через створення фізичного майданчика – громадського ресторану для зустрічей та комунікацій.

• Об'єднання людей практичного інтелекту, що готові інвестувати свій час та кошти у створення та функціонування ресторану, таким чином показуючи приклад довіри у суспільстві.
РІШЕННЯ
Створення громадського ресторану Urban Space 100 як прикладу соціального підприємства, що активізує мешканців та підсилює спроможності локальних ініціатив для створення нових проєктів і суспільних трансформацій. Ідея громадського ресторану Urban Space належить платформі «Тепле Місто», який реалізується в Івано-Франківську з 2014 року.

Громадська складова проєкту пов'язана з об'єднанням соціально проактивних громадян, фінансовою підтримкою громадських проєктів і сприянням розвитку міської спільноти та середовища.
БІЗНЕС-ЕФЕКТ ВІД ПРОЄКТУ
Мобілізувати додаткові фінансові ресурси з найрізноманітніших джерел для країн, що розвиваються.
17.3:
«Тепле Місто» – платформа для ініціатив і синергії між ними. Діє з 2014 року.

Місія – бути інноваційною платформою для створення можливостей і суспільних трансформацій. Спонукати прикладом Івано-Франківська зміни в Україні та поза її межами.
Домогтися підвищення продуктивності в економіці шляхом диверсифікації, технічної модернізації та інноваційної діяльності, в тому числі шляхом приділення особливої уваги секторам із високою доданою вартістю і працемістким секторам.
8.2:
РЕЗУЛЬТАТ
З моменту відкриття Urban Space 100 вже профінансовано 113 проєктів на суму 2 856 823,55 грн.

Кількість проведених безкоштовних подій за 5 років 1034 (презентації, лекції, прес-конференції, концерти, кінопокази).

Онлайн-радіо Urban Space Radio, студія якого інтегрована у простір Urban Space 100, створює оригінальні програми.
Кількість партнерів
17
Проєкт функціонує за такою структурою:
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda