Глобальна ціль №1
En
До 2030 року забезпечити, щоб всі чоловіки і жінки, особливо незаможні та вразливі, мали рівні права на економічні ресурси, а також доступ до базових послуг, володіння і розпорядження землею та іншими формами власності, успадкованого майна, природних ресурсів, відповідних нових технологій і фінансових послуг, включаючи мікрофінансування.
МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ
Назва проєкту
Період реалізації
2016 – 2018
Кількість партнерів
10 +
1.4:
До 2030 року підвищити життєстійкість малозабезпечених і осіб, які перебувають в уразливому становищі, зменшити їхню незахищеність і вразливість перед викликаними зміною клімату екстремальними явищами та іншими економічними, соціальними й екологічними потрясіннями і лихами.
1.5:
ЗАВДАННЯ
Працевлаштувати членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб у Львівській, Полтавській та Харківській областях. Запобігти їхньому довготривалому безробіттю.

Залучити зареєстрованих безробітних до активних заходів на ринку праці.
РІШЕННЯ
Залучали учасників пілотного проєкту до роботи через центри зайнятості. Учасникам треба було заповнити анкету. Далі, центри зайнятості сприяли працевлаштуванню, в тому числі на нові робочі місця.

Особи, які не відповідають критеріям, зазначеним в анкеті, можуть бути залучені до участі в пілотному проєкті для отримання послуг із сприяння працевлаштуванню, у тому числі на нові робочі місця, та участі в громадських роботах.

Надавалась безвідсоткова фінансова допомога на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.
РЕЗУЛЬТАТ
У пілотних регіонах – Харківській, Львівській та Полтавській областях, а також у трьох громадах Донецької, Житомирської та Чернігівської областей учасниками проєкту стали понад 5,5 тисяч непрацюючих працездатних осіб із числа малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.
знайшли для себе постійне місце роботи
отримали поворотну фінансову допомогу на започаткування власної справи
взяли участь у тимчасових роботах на користь громади
нові підприємці сплатили до бюджету та Пенсійного фонду станом на 01.12.2018
було створено
Організатори та виконавці проєкту
МІСЦЕВІ ПІДПРИЄМЦІ — НАДАВАЧІ РОБОЧИХ МІСЦЬ
ESG показники
Досвід проєкту використано при підготовці законодавчих пропозицій щодо внесення змін до Проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (реєстр. № 2494 від 25.11.2019), 14.01.2020 розглянуто Верховною Радою України та прийнято за основу у першому читанні.
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda