Глобальна ціль №3
En
Забезпечити загальне охоплення послугами охорони здоров'я, у тому числі захист від фінансових ризиків, доступ до якісних основних медикосанітарних послуг і до безпечних, ефективних, якісних і недорогих основних лікарських засобів та вакцин для всіх.
МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ
Назва проєкту
Організатори та виконавці проєкту
2013 – по сьогодні
3.8:
ЗАВДАННЯ
• зробити доступним лікування сучасними ефективними лікарськими засобами;

• популяризувати здоровий спосіб життя та сприяти благополуччю населення;

• сприяти дослідженню та розробці нових лікарських засобів.
РІШЕННЯ
• створення сучасних ефективних лікарських засобів за доступною ціною;

• інвестиції у розвиток, виробництво, соціальні та освітні проєкти для молодих науковців і школярів;

• присутність майже у всіх терапевтичних групах;

• випуск більше 20 продуктів щороку, більше 110 знаходяться у розробці.
РЕЗУЛЬТАТ
«ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Для зменшення фінансового навантаження на пацієнтів і збільшення доступності лікарських препаратів «Фармак» бере активну участь у програмі «Доступні ліки» з часткою 13,7%.
«Фармак» — лідер фармацевтичного ринку України за обсягами продажу лікарських засобів. Сьогодні у портфелі компанії близько 250 лікарських засобів, які, крім українського ринку, продаються у 28 країнах.
У 2018 році відкрито нове виробництво з виготовлення твердих лікарських засобів (ТЛФ). Інвестиції склали – 20 млн євро. Після запуску нової дільниці виробнича потужність Компанії подвоїлась та сягла 3 млрд одиниць продукції на рік. Також створено майже 100 нових робочих місць. Функціонують 6 цехів із виробництва ліків, 5 новітніх лабораторій, власний комплекс R&D. З 2015 року працює власний комплекс із виготовлення субстанцій у м. Шостка. Його планова потужність становить 100 тонн субстанцій на рік.
ІНВЕСТИЦІЇ
Компанія активно інвестує в такі напрямки:
Інновації
Компанія щорічно реінвестує в розвиток приблизно 95% прибутку. За останні п'ять років інвестиції «Фармак» у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність становлять 3,4 млрд грн. Розширення виробництва за останні 5 років дало змогу збільшити обсяг виготовленої продукції на 35%.
У Компанії близько 2700 працівників. До розробок залучено 250 співробітників. Загалом на підприємстві працюють 150 вчених, з яких 40 кандидатів наук і 5 докторів наук. У 2019 році 1100 співробітників «Фармак» пройшли навчання, 81 – за кордоном.
Персонал
Соціальні проєкти
У 2013 році стартував проєкт «Школа молодого науковця». Його мета — звернути увагу на науковий потенціал нашої країни та стати майданчиком для обміну знаннями між молодими науковцями. За весь час існування у ньому взяли участь близько 1500 учасників та понад 150 спікерів як з України так і з закордону.

У 2019 році «Фармак» разом із видавництвом «Основи» випустив книгу «Буде тобі наука: українські вчені, які змінюють світ». У книзі розповідається про 30 видатних вчених, котрі своїми винаходами змінили світ та життя кожної людини. Випускаючи книжку, компанія хоче привернути увагу до питання розвитку наукового потенціалу нашої країни, показати сучасним молодим вченим на прикладі вже відомих, що перспективи для зростання та розвитку є і що можна зробити багато відкриттів та розвиватися у своїй країні, роблячи водночас внесок у світову науку.
Потужності
ПРОЄКТ «ЕКОШКОЛА»
складається з:
• освітнього курсу для школярів 8-11 класів. У 2019 році проєкт проводився у містах Шостка та Київ — по 10 шкіл у кожному місті. За увесь час існування проєкту навчання пройшли понад 200 учнів, які отримали теоретичні та практичні знання з ощадливого використання природних ресурсів, впливу людини на екосистему, соціального ведення бізнесу, проєктного менеджменту;

• грантів на реалізацію власних екологічних проєктів (їх отримали 9 проєктів);

• спеціально розробленого навчально-методичного посібника, який схвалило Міністерство освіти і науки;

• освітньої онлайн-платформи, де школярі України можуть долучитись до проєкту, здобути нові знання, створити команду, розробити екопроєкт для своєї школи та виграти грант на його реалізацію. Наразі на платформі зареєстровані майже 1000 школярів.
ESG показники
Період реалізації
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda