Глобальна ціль №4
En
До 2030 року істотно збільшити число молодих і дорослих людей, які володіють затребуваними навичками, у тому числі професійно-технічними навичками, для працевлаштування, отримання гідної роботи та занять підприємництвом.
AEQUO FRIENDS
Назва проєкту
Період реалізації
2017 – по сьогодні
4.4:
ЗАВДАННЯ
• покращити якість юридичної освіти через отримання практичного досвіду студентами;

• надати студентам юридичних факультетів можливість зробити перші кроки в розвитку юридичної кар'єри та

• визначитись із подальшим її напрямком;
розвинути навички, які будуть корисні на початковому етапі роботи;

• підвищити рівень турботи про клієнтів та забезпечити ефективний аутстафінг юристів;

• формувати оптимальний кадровий резерв.
Домогтися підвищення продуктивності в економіці шляхом диверсифікації, технічної модернізації та інноваційної діяльності, в тому числі шляхом приділення особливої уваги секторам із високою доданою вартістю і працемістким секторам.
8.2:
AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об'єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.
БІЗНЕС-ЕФЕКТ ВІД ПРОЄКТУ
РІШЕННЯ
AEQUO Friends – перше і єдине у своєму роді онлайнстажування для студентів останніх курсів юридичних факультетів українських вищих навчальних закладів, а також для студентів, які навчаються за кордоном, але планують повернутись на роботу в Україну.

Тривалість стажування: від 4 до 6 місяців.
Студенти, які пройшли відбір, отримують доступ до власного онлайн-кабінету. В ньому вони взаємодіють з менторами, отримуючи завдання, а також зворотний зв'язок онлайн. При цьому студенти можуть обирати завдання за видами робіт і спробувати свої сили в різних практиках.

Такий формат співпраці дає можливість продовжувати навчання в комфортному режимі і самостійно організовувати своє стажування максимально ефективно.

Щоб підтримувати високий рівень залученості та дух змагання і співробітництва серед молодих юристів, ми використовуємо найкращі практики гейміфікації. Серед них – система оцінки, рівні, бали, рейтинг лідерів, досягнення. Ці інструменти вже неодноразово показали свою результативність в різних індустріях і платформах.
РЕЗУЛЬТАТ
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda