Глобальна ціль №4
En
До 2030 року істотно збільшити число молодих і дорослих людей, які володіють затребуваними навичками, у тому числі професійно-технічними навичками, для працевлаштування, отримання гідної роботи та занять підприємництвом.
«IT NATION» — IT ОСВІТА З НУЛЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ЯК ПОШТОВХ ДО ТРАНСФОРМАЦІЇ РЕГІОНУ
Назва проєкту
Період реалізації
січень-грудень
2020
Кількість партнерів
10 +
4.4:
До 2030 року ліквідувати гендерну нерівність у сфері освіти і забезпечити рівний доступ до освіти та професійно-технічної підготовки всіх рівнів для уразливих груп населення, у тому числі інвалідів, дітей, які перебувають в уразливому становищі.
4.5:
ЗАВДАННЯ
Надати рівні умови і можливості у доступі до якісної ІТ-освіти для жінок та чоловіків від 15 років у Донецькій та Луганській областях, а також сприяти їхній зайнятості і самозайнятості, соціалізації у «нових умовах» життя, формуванню регіональних конкурентних переваг на основі підвищення рівня ІТ-грамотності та працевлаштування.

Ця ініціатива державно-приватного партнерства щодо підвищення рівня ІТ-грамотності і формування умов інтенсифікації розвитку цифрових технологій створює умови для підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів та країни на світовому рівні.
Активніше використовувати високоефективні технології, зокрема інформаційно-комунікаційні технології, для сприяння розширенню прав та можливостей жінок.
5.2:
ЕФЕКТ ВІД ПРОЄКТУ
РІШЕННЯ
Розроблено комплексну освітню програму, яка:
• дозволяє учасникам у гнучкому онлайн-форматі отримати і розвинути базові професійні навички у сфері ІТ «з нуля» чи систематизувати наявні;

• одночасно розвиває як професійні (hard), так і універсальні (soft) навички, необхідні для працевлаштування у компаніях, де затребувані ІТ-компетенції, або роботи на фрілансі;

• надає знання, необхідні для розроблення власних проєктів у сфері ІТ;

• формує умови для зниження рівня емоційної напруженості, зростання рівня стабільності, впевненості й адаптивності, групової активної комунікації та підтримки в умовах невизначеності;

• відповідає загальнонаціональним та регіональним цілям формування інформаційного суспільства та цифрової економіки.
Проєкт реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»
СТРУКТУРА ТА ЦІЛІ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ IT NATION БІЗНЕС-ЕФЕКТ ВІД ПРОЄКТУ
РЕЗУЛЬТАТ
У СФЕРІ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА:
• Меморандум про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації України.

• Меморандуми з більш ніж 10 компаніями, які забезпечують інформаційну та експертну підтримку проєкту, зобов'язуються здійснити працевлаштування випускників.
Мережа Глобального Договору ООН в Україні є транслятором Цілей сталого розвитку, діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, влади та громади.
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda