Глобальна ціль №4
En
До 2030 року значно збільшити кількість кваліфікованих учителів, у тому числі шляхом міжнародного співробітництва у підготовці вчителів у країнах, що розвиваються.
ШКОЛА ОСВІТНІХ
УПРАВЛІНЦІВ
Назва проєкту
Період реалізації
2019 – 2020
Кількість партнерів
2
4.c:
Створювати й удосконалювати навчальні заклади, що враховують інтереси дітей, особливі потреби інвалідів і гендерні аспекти, та забезпечити безпечне, вільне від насильства і соціальних бар'єрів ефективне середовище навчання для всіх.
4.a:
ЗАВДАННЯ
Реалізувати системні зміни в освіті на рівні управління школами та іншими закладами освіти шляхом створення критичної маси управлінців в освіті, які мислять по-новому та розбудовують свій заклад в інший спосіб.

Проєкт працює на розв'язання проблеми застарілої та неефективної системи освіти шляхом навчання освітніх управлінців. Проєкт допомагає окремим школам знайти власний сенс існування та визначити роль, яку вони органічно відіграють у спільноті свого району, містечка, села, міста, країни чи навіть світу.
До 2030 року забезпечити, щоб усі учні здобували знання і навички, необхідні для сприяння сталому розвитку, у тому числі шляхом навчання з питань сталого розвитку та сталого способу життя, прав людини, гендерної рівності, пропаганди культури миру та ненасильства, громадянства світу й усвідомлення цінності культурного різноманіття і вкладу культури в сталий розвиток.
4.7:
KMBS – це школа для лідерів, які прагнуть змін – в собі, своїх компаніях, країні, світі. Це середовище, яке дає поштовх до розвитку, це інтелектуальна платформа та творча атмосфера. Ми віримо, що проривний розвиток учасників наших програм приведе до якісного стрибка у розвитку їхніх організацій, а отже, і нашої країни та світу в цілому.
РІШЕННЯ
Перша і поки єдина навчальна програма в Україні для управлінців у сфері освіти. Цим проєктом ми виводимо навчання для директорів шкіл, керівників освітніх неурядових організацій та засновників освітніх стартапів нового покоління на системний рівень.

Навчальна програма складається з 5 модулів та розробки фінального проєкту.

Основними темами, які розкриваються під час навчання, є:
Станом на початок 2020 року уже закінчилася 1-ша навчальна програма. З червня 2019 року 16 учасників програми пройшли шлях особистої трансформації та переосмислення навчальних закладів, які вони очолюють. Протягом 6 місяців учасники програми працювали над проєктами змін своїх навчальних закладів, а наразі перебувають у процесі реалізації цих змін.
РЕЗУЛЬТАТ
ЕФЕКТ ВІД ПРОЄКТУ
Хоча проєкт ще не пройшов повного етапу реалізації, відчуваються зміни, які трапляються з учасниками:

ОСОБИСТИЙ

Учасники підвищують рівні своєї зрілості;
переосмислюють власні ролі в закладах, які вони очолюють, та взаємодію з командою школи, учнями та батьками.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ
Завдяки пропрацюванню нової статегічної ідеї школи за
допомогою авторської методології клієнтських рядів, учасники шукають місце своїх організацій в більших екосистемах;

Це забезпечить економічний розвиток регіонів, в яких знаходяться освітні заклади, та тісну співпрацю з різними стейкхолдерами різних регіонів й екосистем.

Окрім того, ми створили майданчик для спілкування та взаємодії між освітніми управлінцями, які прагнуть якісних змін української системи освіти.
Партнером проєкту є неприбуткова громадська спілка «Освіторія», основною місією якої є розвиток та реформування освіти в Україні.
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda