Глобальна ціль №4
En
До 2030 року забезпечити всім дівчаткам і хлопчикам доступ до якісних систем розвитку, догляду та дошкільного навчання дітей молодшого віку, щоб вони були готові до здобуття початкової освіти.
ВПРОВАДЖЕННЯ ЯКІСНИХ СИСТЕМ РОЗВИТКУ В РЕГІОНАХ УКРАЇНИ
Назва проєкту
Період реалізації
2017 – 2020
Кількість партнерів
1
4.2:
До 2030 року забезпечити, щоб усі учні здобували знання і навички, необхідні для сприяння сталому розвитку, у тому числі шляхом навчання з питань сталого розвитку та сталого способу життя, прав людини, гендерної рівності, пропаганди культури миру та ненасильства, громадянства світу й усвідомлення цінності культурного різноманіття і вкладу культури в сталий розвиток.
4.7:
ЗАВДАННЯ
Соціальний розвиток територіальних громад за рахунок забезпечення навчальних закладів сучасними та інноваційними системами розвитку, які сприятимуть здобуттю якісної освіти, та створення комфортних умов для культурного виховання і фізичного розвитку дітей та молоді.
Створювати й удосконалювати навчальні заклади, що враховують інтереси дітей, та забезпечити безпечне, вільне від насильства і соціальних бар'єрів та ефективне середовище навчання для всіх.
4.a:
АТ «Укргазвидобування» найбільша газовидобувна компанія в Центральній і Східній Європі, що входить у групу НАК «Нафтогаз України». Видобуває 73% природного газу в Україні і працює на території 12 областей України,
57 районів, 237 територіальних громад.
БІЗНЕС-ЕФЕКТ ВІД ПРОЄКТУ
РІШЕННЯ
• сприяти соціально-економічному розвитку та добробуту регіонів України;

• створити комфортні умови для культурного виховання і фізичного розвитку дітей та молоді шляхом введення в експлуатацію спортивних майданчиків, центрів дитячої та юнацької творчості;

• виконати реконструкцію дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів із застосуванням енергозберігаючих технологій;

• забезпечити належний температурний режим, що відповідає санітарним нормам, створити естетичний вигляд будівель, організувати благоустрій територій; забезпечити навчальні заклади сучасними та інноваційними інструментами здобуття якісної освіти.
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda