Глобальна ціль №5
En
Повсюдно ліквідувати всі форми дискримінації щодо жінок і дівчат.
МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ
Назва проєкту
Період реалізації
2017 – 2019
5.1:
ЗАВДАННЯ
Підвищити обізнананість фахівців місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, щодо шляхів попередження та протидії дискримінації за ознакою статі.

Поширення досвіду діяльності відповідних експертних рад та налагодження взаємодії з регіональними представництвами Індустріального Гендерного Комітету з Реклами на місцях.
РІШЕННЯ
Було проведено низку партисипативних семінарів на тему «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством» у 16 областях, де взяли участь понад 700 осіб.
РЕЗУЛЬТАТ
700 ОСІБ, які дотичні до створення та розміщення реклами, в 16 областях України пройшли курс щодо попередження проявів сексистської реклами.
Активніше використовувати високоефективні технології, зокрема інформаційно-комунікаційні технології, для сприяння розширенню прав та можливостей жінок.
5.b:
Приймати й удосконалювати розумні стратегії та обов'язкові для дотримання закони з метою заохочення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат на всіх рівнях.Повсюдно ліквідувати всі форми дискримінації щодо жінок і дівчат.
5.c:
Кількість партнерів
16
Створено обласні Експертні ради з питань запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі.

Проведення семінарів посприяло утворенню координаційних майданчиків, що об'єднали управлінців, рекламістів, громадських активістів у виявленні та недопущенні проявів дискримінаційної реклами; фахівців із різними, іноді навіть полярно протилежними, поглядами на існуючі проблеми рекламної діяльності та протидії сексизму і дискримінації.
Розроблено методичні рекомендації щодо проведення ґендерної експертизи звернень громадян на місцях.
Розроблено пропозиції щодо змін до Закону України «Про рекламу», метою яких є попередження появи дискримінаційної реклами.
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda