Глобальна ціль №6
En
До 2030 року забезпечити загальний та рівноправний доступ до безпечної і недорогої питної води для всіх.
ЧИСТА ВОДА
Назва проєкту
Період реалізації
2013 – по сьогодні
6.1:
ЗАВДАННЯ
• Власним коштом забезпечити доступ до якісної питної води та води для приготування їжі для дітей з місцевих громад на тих територіях України, де працюють заводи компанії.

• Обрати ті дитячі заклади, де якість води терміново потребує покращення (зокрема, у воді висока природна концентрація солей, нітратів, нітритів, марганцю, заліза).

• Обрати технічного та сервісного партнера для встановлення та своєчасного обслуговування водоочисного обладнання в обраних закладах.

• Обрати адміністративного партнера для реалізації проєкту на місцях та виявлення потреб дитячих закладів.
РІШЕННЯ
Проєкт «Чиста вода», який передбачає встановлення установок із доочистки води в дитячих закладах.

В якості адміністративного партнера для реалізації проєкту на місцях обрано благодійний фонд «Благомай», який опікується найменш соціально захищеними дітьми, зокрема тими, які перебувають на вихованні у дитячих будинках та інтернатах.

Фонд відповідає за щоденне спілкування з дитячими закладами, отримання їхніх даних про якість води та побажань щодо її покращення. Фонд також збирає інформацію про стан наявних систем очищення води та графік контролю своєчасного обслуговування.
РЕЗУЛЬТАТ
28 жовтня 2013 року відбувся запуск першої установки з доочистки води в Миколаївській області.

Завдяки реалізації проєкту були досягнуті такі цілі:
• збереження і раціональне використання специфічних для місцевих регіонів водних ресурсів;

• реалізація права на доступ до чистої питної води, яка повною мірою відповідає найвищим стандартам якості і безпеки;

• позитивний вплив на здоров'я дітей у місцевих громадах;

• більша поінформованість членів місцевих громад, в тому числі дітей, щодо важливості відповідального споживання води.
Кількість партнерів
2
БІЗНЕС-ЕФЕКТ ВІД ПРОЄКТУ
PepsiСo – один із лідерів українського ринку продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями «Сандора» і «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале».
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
• Поступово та довгостроково реалізовувати проєкт з придбання, монтажу та обслуговування водоочисного обладнання, збільшуючи кількість дитячих закладів-учасників проєкту.

• Інформувати громади (в тому числі дітей) про важливість ощадливого та відповідального споживання водних ресурсів.

• Шукати інноваційні методи заощадливого водокористування та очищення стічних вод для застосування на тих територіях України, де працюють заводи компанії.
В якості технічного та сервісного партнера проєкту для встановлення та своєчасного обслуговування водоочисного обладнання в дитячих закладах обрано компанію Ecosoft, лідера у сфері водоочисного обладнання і очищення води в Україні. Ecosoft також виробляє водоочисне обладнання, яке монтується у підшефних дитячих закладах.

Партнерство з двома лідерами у своїх сферах дозволило досягти важливої синергії та сталого якісного результату.
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda