Глобальна ціль №6
En
До 2030 року забезпечити комплексне управління водними ресурсами на всіх рівнях.
ПОРТАЛ Е-ПОСЛУГ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ТА АНУЛЮВАННЯ ДОЗВОЛІВ НА СПЕЦІАЛЬНЕ ВОДОКОРИСТУВАННЯ
Назва проєкту
Період реалізації
2019 – по сьогодні
6.5:
ЗАВДАННЯ
Спростити подачу звітності про використання води 2ТП-водгосп (річна) суб'єктами господарювання шляхом переведення у електронний формат за допомогою електронної інформаційної системи.

Зменшити можливі корупційні ризики та забезпечити прозорість цієї процедури.

Спростити подачу звітності про використання води 2ТП-водгосп (річна) суб'єктами господарювання шляхом переведення у електронний формат за допомогою електронної інформаційної системи.
РІШЕННЯ
Перехід роботи водного кадастру за розділом «Водокористування» онлайн. Створення відповідного е-порталу, де прозоро ведеться діяльність.
РЕЗУЛЬТАТ
Реєстри водокористувачів та дозволів на спеціальне водокористування стали доступними для громадськості, місцевої влади та контролюючих органів.

16 тисяч водокористувачів, які є суб'єктами державного обліку водокористування, мають можливість без контакту з чиновниками подавати звіти за формою № 2ТП-водгосп (річна) із особистого кабінету у режимі 24/7.
Кількість партнерів
7
КОНЦЕПТУАЛЬНА СХЕМА Е-ДОЗВОЛУ
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
Проєкт реалізовано Фондом Євразія, Фондом Східна Європа та Державним агентством з питань електронного урядування України у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS», за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Великої Британії (UK аid).
Підтримувати і зміцнювати участь місцевих громад у поліпшенні водного господарства та санітарії.
6.b:
Значно скоротити масштаби корупції та хабарництва у всіх їхніх формах.
16.5:
Створити ефективні, підзвітні та прозорі установи на всіх рівнях.
16.6:
Забезпечити доступ громадськості до інформації і захистити основні свободи відповідно до національного законодавства і міжнародних угод.
16.10:
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda