Глобальна ціль №8
En
Домогтися підвищення продуктивності в економіці шляхом диверсифікації, технічної модернізації та інноваційної діяльності, в тому числі шляхом приділення особливої уваги секторам із високою доданою вартістю і працемістким секторам.
РОЗВИТОК ТА ПІДТРИМКА
ЖІНОЧОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Назва проєкту
Період реалізації
триває з 2019
8.2:
ЗАВДАННЯ
Розвиток жіночого підприємництва, підтримка та мотивація жінок розпочати і розширити власну справу і, як результат, допомогти їм досягти фінансового успіху та стимулювати сталий розвиток економіки України в цілому.

Основні сфери:
• інформаційна та консультаційна підтримка жінок власниць та керівниць компаній середнього та малого бізнесу;

• натхнення та мотивація жінок у бізнесі; створення майданчиків для обміну досвідом та пошуку нових
контактів;

• допомога в розвитку бізнесу-фінансування;

• спеціалізовані банківські сервіси для жінок-підприємниць.
РІШЕННЯ
Впровадження банком комплексної програми підтримки жіночого підприємництва «Жінки в бізнесі».
Кількість партнерів
1000 +
РЕЗУЛЬТАТ
Упродовж усього терміну до кінця 2030 року поступово підвищувати глобальну ефективність використання ресурсів у системах споживання і виробництва та прагнути, щоб економічне зростання не супроводжувалося погіршенням стану навколишнього середовища, як це передбачається Десятирічною стратегією дій з переходу до використання раціональних моделей споживання і виробництва, причому першими цим повинні зайнятися розвинені країни.
8.4:
Зміцнювати спроможність національних фінансових установ заохочувати і розширювати доступ до банківських, страхових і фінансових послуг для всіх.
8.10:
Забезпечити всебічну реальну участь жінок та рівні для них можливості для лідерства на всіх рівнях прийняття рішень у політичному, економічному та суспільному житті.
5.5:
Проведено 6 консультаційних семінарів у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Вінниця). Більше 400 жінок-підприємниць отримали найактуальнішу інформацію з тем «Жінки у бізнесі: переваги й особливості, інноваційні інструменти для ефективного зростання компанії» та «Комплексний інтернет-маркетинг для бізнесу».
ДО ВПРОВАДЖЕННЯ В 2020
UKRSIBBANK працює на ринку України з 1990 року у найкращих європейських фінансових традиціях, обслуговує близько 2 млн індивідуальних клієнтів, 170 тис. компаній СМБ та 2,2 тис. великих корпоративних компаній. 60% акцій банку належать одній із найбільших у світі фінансових Груп – BNP Paribas, 40% Європейському Банку Реконструкції та Розвитку.
Програма включає:
• організацію спеціальних навчально-консультативних заходів (семінари, майстер-класи, робочі групи, обзорні відео і т. ін.) з найбільш актуальних питань менеджменту та організації діяльності компаній середнього та малого бізнесу;

• партнерство банку з провідними організаціями та платформами, що запроваджують аналогічні програми й підтримують жінок у різних сферах суспільного життя;

• розробку спеціальних пропозицій банківського сервісу та фінансування жінок-підприємниць;
Банк став партнером 5 найважливіших подій у сфері підтримки жінок України в різних галузях, а саме: разом із МОН України провели Міжнародну математичну олімпіаду для дівчат, доєднались до руху HeForShe з ООН та взяли участь у HeForShe Congress, в партнерстві провели глобальні конференції «Жінки України 2019» та «Connecting Women», приєднались до акції Французької торгово-промислової палати «Створено жінками». Крім того, в партнерстві з локальними жіночими бізнес-громадами в різних містах України було проведено низку спеціальних заходів.

Для створення банком спеціального банківського продукту для фінансової підтримки жінок-підприємниць проведено соціологічне дослідження для виявлення найбільш необхідних послуг і сервісів. Розробка спеціалізованого пакету послуг наразі триває.
Просувати проведення орієнтованої на розвиток політики, яка сприяє продуктивній діяльності, створенню гідних робочих місць, підприємництву, творчості й інноваційній діяльності, та заохочувати офіційне визнання і розвиток мікро-, малих і середніх підприємств, у тому числі шляхом надання їм доступу до фінансових послуг.Домогтися підвищення продуктивності в економіці шляхом диверсифікації, технічної модернізації та інноваційної діяльності, в тому числі шляхом приділення особливої уваги секторам із високою доданою вартістю і працемістким секторам.
8.3:
Організатори та виконавці проєкту
ESG показники
Глобальні цілі
Організатори та виконавці проєктів
Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact

Як особлива ініціатива Генерального секретаря ООН, Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй – це заклик до компаній погоджувати свою діяльність та стратегію з десятьма універсальними принципами у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Створений у 2000 році, мандат Глобального договору ООН полягає в керівництві та підтримці глобальної ділової спільноти у просуванні цілей та цінностей ООН за допомогою відповідальних корпоративних практик. Маючи понад 10 000 компаній та 3000 підписантів, що не є комерційними організаціями, з більш ніж 160 країнах та понад 60 локальних мереж, це найбільша ініціатива корпоративного сталого розвитку у світі.
Приєднуйся до Глобального договору ООН в Україні
Made on
Tilda